Sensor.Community Poland - Grupa na Signalu

Czołem!

Moi drodzy,

chciałem przekazać, że z inicjatywy Sensor.Community powstała na Signalu grupa Sensor.Community - Poland. Link z zaproszeniem poniżej:

Dzięki niej możecie w łatwy sposób skontaktować się z ludźmi z Sensor.Community.

1 polubienie

Nie wiem dlaczego pomyślałem najpierw, że to grupa prowadzona w naszym ojczystym języku. :slight_smile:
Choć rzeczywiście, jeśli to z ich inicjatywy, to wiadomo, że językiem obowiązującym będzie angielski.

Naszymi kontaktami w Sensor.Community jest Lukas Mocek i Pierre-Jean Guéno. Lukas dobrze zna język polski. Podejrzewam więc, że dla niego to nie jest problem. Pierre pochodzi z Francji, więc język polski jest mu bardzo obcy :slight_smile:

Aczkolwiek, nie ograniczałbym się tylko do języka angielskiego. Z tego co mi wiadomo, grupa powstała aby koordynować działania Sensor.Community w Polsce. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

Teraz już wiem skąd “Krecik” na Signalu :wink:
Fajny pomysł, każdy kontakt jest dobry.

Zaiste. Moim zdaniem utrzymywanie dobrych relacji i koordynacja działań z Sensor.Community daje same plusy. To co prawda dodatkowa praca, która pochłania czas, ale z drugiej strony to dodatkowe możliwości. I właśnie na tych możliwościach i współpracy międzynarodowej mi zależy.

Problemy z klimatem i czystością powietrza nie znają granic. Z tego powodu w logo PFTO oprócz symbolicznych grupek ludzi na terenie Polski, mamy też linie łączące nas z innymi państwami za granicą.